Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 300 meter futas mennyire jo...

300 meter futas mennyire jo ez az ido?

Figyelt kérdés
Ma mertuk fel a 300meteres futast tesin. 42 Mp mennyire szamit jonak ebben a korban? F17

2017. okt. 4. 14:41
 1/5 Dr.LaDePanda válasza:

lenne egy olyan kerdesem... ugy gondolod hogy a fizikum korhoz kotheto ? mi van ha 17 eves vagy de megis 180-185 cm.. mig a tobbi te korodbeli osztalytarsad 155-170 kozott van... ezaltal mivel magasabb vagy nagyobbakat lepsz elonyben reszesulsz, te mit gondolsz errol ? a masik kerdesem az lenne, te voltal az elso a meresen,te idod volt a legjobb, v inkabb az atlagba tartoztal ?


ezek a kerdesek utan szerintem te magad is rajosz h jo vagy sem... es szerintem nem korhoz kotheto ki milyen gyorsan fut... persze kisgyerekeket itt nem veszem figyelembe... de te lassan 18 eves vagy ami mar felnott kornak szamit

2017. okt. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
179 cm vagyok ami pont az atlag az osztalyomban.Viszont van egy kis sulyfoloslegem, 83kg vagyok.Igen enyem lett a legjobb de nagyon kicsi 3-4 masodperces elonnyel.
2017. okt. 4. 15:09
 3/5 Dr.LaDePanda válasza:

kicsi sulyfelesleged van 179 cm az atlag az osztalyodba, te idod volt a legjobb 3-4 masodperccel, akkor miert ne lenne jo ? amugy a google a baratod es megnezed mennyi a vilagrekord 300m futason es ha te most arra gondoltal olimpikon vagy es te hiper szuper gyors gyerek vagy ahogy senki se fut... akkor ott megtudod nezni mit ersz kb...


de ezek szerint ha lopsz akkor eltudsz futni a legtobb ember elol ez nem kerdes :D :D :D

2017. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neem azert nem igy ertettem xd soha nem futottam csak a labda utan. Magaban unalmas nekem a futas. Azert tettem fel a kerdest hogy a jol futo osztalytarsaim csesztek el hanem nekem ment jol.
2017. okt. 4. 16:09
 5/5 A kérdező kommentje:
*nem
2017. okt. 4. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!