Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 7 hét alatt vissza lehet...

7 hét alatt vissza lehet rázódni a futásba?

Figyelt kérdés

Ment olyan január környékén egyhuzamban 14-16km is, csak térd problémák miatt ki kellett hagynom 2 hónapot..azt a távot pár hónap alatt értem el, nekem azonban 2 ezer méter kellene 10 percre. Régebben sosem néztem az időt, mert hosszú távra rendeztem be magam, mondván ha az megy, akkor teljesen oké lesz a 2k, és meg sem fog kottyanni..most 2 hónap kihagyás után mentem el futni, mert már nem fájt annyira a térdem, alig tudom 2k m-t lefutni. Mondjuk nem akartam annyira megterhelni magam, pihenőt is tartottam közben, de még szabályosan elfáradtam..el lehet ennyire lustulni? Nem szándékos volt nyilván...ugye 7 hét alatt sima lesz a 2 ezer újra? IDŐRE? :) Csak beparáztam kicsit...



18/l



#futás #idő #2 ezer méter
2017. márc. 4. 13:11
 1/4 paper_chaser ***** válasza:
Vissza lehet jönni, de szerintem kell 1 hónap. Én a nulláról kezdtem, rettenet gyenge állóképességgel és nekem volt 3 hónap mire ment egy ilyesmi teljesítmény, de én távra mentem inkább.
2017. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is távra mentem, 5 hónap alatt értem el, hogy 16km-t letudjak futni egyhuzamban..szóval van állóképességem hozzá meg minden, csak kihagytam 1,5 hónapot..
2017. márc. 4. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
A futás tipikusan egy olyan dolog, amifen nem érdemes "gyorsan" fejlődni... különben megint térdproblémád lesz és megint abba kell hagynod... az ízületek nem hetek alatt szoknak hozzá egy megterheléshez... hiába bírja az izomzatod... ha az ízület beadja a kulcsot...
2017. márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak sajna muszáj , így is pihentettem sokat mégse lett jobb.. patella innel van gondom.
2017. márc. 6. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!