Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsoft fegyver, tartozékok...

Airsoft fegyver, tartozékok rendelése külföldről, mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy airsoft tartozékok (red dot, fore grip, acog, stb. rendelése külföldről mennyire "legális", úgy értem hogy amit rátehetsz airsoftra, azt nyilván ráteheted rendes fegyverre is, ergo rám foghatnák hogy fegyvert állítok össze, ha esetleg átvizsgálják a csomagot ahogy belép az országba (főleg ezekben az időkben), vagy ilyennel nem foglalkoznak, és csak én vagyok ennyire paranoiás? :D


Köszönöm a válaszokat előre is!



2017. okt. 8. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen legális. Még a valódi fegyverek is darabokban legálisak csak összerakva válnak illegálisá.
2017. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztonságosnak biztonságos, ha jó helyről rendeled. Tehát nem vernek át.


Rosszul tetted fel a kérdést.


Nos, ha EU-n belülről rendeled így még csak nem is vámköteles, a többit az első válaszoló megírta, helyesen.


Teljesen legális kiegészítőket és tartozékokat, alkatrészeket vásárolni és szállítani.

2017. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindannyiótoknak! :)
2017. okt. 15. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!