Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hidegebb időben milyen futó...

Hidegebb időben milyen futó felszerelést vegyek?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja kezdtem el futni, most tartok ott, hogy sikerült az 5 km-t gyaloglás nélkül végigfutnom. Mivel viszont eddig nyáron/kora ősszel futottam, nyáron rövid futónadrágban és futópólóban futottam, jelenleg pedig egy sima melegítőben, futócipőben, pólóban és melegítő pulcsiban futok, valamint felteszek egy sapit. Viszont érzem, hogy ez már nem elég, ahogy egyre hidegebb van. Milyen ruhákat érdemes venni?

2017. okt. 10. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem elég? Egy sima hosszú ujjú póló + egy futófelső akár fagyban is megfelelő. Alulra egy sima melegítő. Ha mégsem elég, nézz szét a Decathlonban vagy egyéb sportáruházakban. Vannak kifejezetten hideg időre készített futóruhák.
2017. okt. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


De pl a nyakamat nem kéne jobban védeni?

2017. okt. 10. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Én jelenleg így futok:sima hosszú futónadrág, sportmelltartó, póló, közepesen vastag belül polár futófelső. Télre a következő:téli futónadrág, ez attól téli, hogy belül ez is polár anyagból van, felülre sportmelltartó, hosszúujjú, de vékony futófelső, vagy pedig aláöltöző felső, erre egy vékony futódzseki, sapka, kesztyű, polár nyakvédő, ez egy ilyen csősál szerű valami, csak jó szűk, és fel tudod húzni a szád, orrod elé is.
2017. okt. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ma reggeli futócuccom egy futócipö, vékony hosszú futónadràg, vékony röbidujjú és vékony hosszú felsö és sapi. Ki kell tapasztald, hogy neked mi a megfelelö
2017. okt. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!