Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány kalóriát égettem el...

Hány kalóriát égettem el ezzel a futó edzéssel?

Figyelt kérdés
Ma reggeli edzes: 1 óra 16 perc futás 2 perc gyors tempó, 2 perc közepes tempó valtakozva, ebből összesen 15-15 db. Az átlag sebességem 4:30 volt kilométerenként

2017. júl. 20. 10:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt meg hozzátenném, hogy a táj, ahol futottam az végig dimbes-dombos volt, kB 200m volt a szintkülönbség
2017. júl. 20. 10:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani, rengeteg mindentől függ
2017. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kajad mennyire van rendben?
2017. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kajára odafigyelek, sok gyümölcsöt, zöldséget eszem, direkt kerülöm a magas kalória tartalmú ételeket. Naponta olyan 1500-2000 kalóriát eszem. Ha kevesebb kerül a szervezetbe, akkor mindig sokkal nehezebb lesz másnap a futás is. Egyébként nem a fogyás a célom, csak szintén akarom tartani magam. 168 cm, 55kg lány vagyok.
2017. júl. 20. 11:37
 5/7 anonim ***** válasza:
A 4:30-as átlagtempó 1 órán keresztül azért elég erős, ez már feltételez némi futó múltat, tehát edzettebb a szervezeted, kevésbé megy fel a pulzusod. Mivel csak 55 kiló vagy és lány, valószínű a gyors tempó ellenére is viszonylag kevés kalóriát, kb 600-at égethettél, nekem mondjuk ugyanehhez lehet, hogy 800-900 kellett volna. Javaslom, hogy vegyél egy pulzusmérő órát és akkor sokkal pontosabb választ fogsz kapni erre a kérdésre.
2017. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez hülyén fog hangzani, de nincs olyan mobil alkalmazas ami méri pulzust futás közben? Csak mert egy pulzus mérő óra eléggé drága.
2017. júl. 24. 09:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi számít drágának. Egy alap Polar pulzusmérő, ami már megbízható mérési eredményeket ad, 15 ezer forinttól elérhető, mellkaspánttal. Ennek egy jó futócipő ára többszöröse és azt kb. évente cserélni kell, mert elhasználódik. Vagy lehet azt is, hogy veszel egy bluetooth-os mellkaspántot, és akkor okostelefonos alkalmazással is tudod nézni a pulzust, bár egy ilyen pánt sem olcsóbb, mint 15 ezer forint, szóval valamennyit mindenképp kell rá költeni. Viszont a pulzuskontrollált edzés igen hasznos és sokat tud segíteni a fejlődésedben.
2017. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!