Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most szeretnék elkezdeni...

Most szeretnék elkezdeni kondizni, kb.180cm magas vagyok és 62 kg. Heti 3x járnék le gyúrni. Szerintetek melyik a jobb párosítás a kreatin és fehérje vagy kreatin és jumbo?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem maradj csak a fehérjénél....

kreatin tönkre fog tenni

2010. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkább akkor a fehérje, ha a kreatin elfogy akkor a sejteid ki ürülnek, hiába a netes hegyi beszéd, hogy állandó izmot ad ez hülyeség. De a fehérje még bele fér.
2010. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 clint ***** válasza:

Fehérje és szölőcukor, sokat fejlődsz majd és a kreatint akkor vesd be ha majd egy kicsit lassulsz a fejlődésbe...

Ha most szedsz kreatint, ugyanugy fejlődsz mintha nem szednéd....

2010. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet, az első kettőről inkább nem alkotok véleményt, mivel elég nagy hülyeséget írtak. Nincs semmi baj a kreatinnal, csak még kezdőként nincs rá szükséged.
2010. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fehérjét, a kreatint meg csak vetetik a diákokkal de semmit nem ér hosszú távon, kérdezz meg egy testépítőt (olyat akivel nem reklámoztatnak kreatint)
2010. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 clint ***** válasza:

De én kifejezetten szeretem a kreatint, egész egyszerüen nem mindenkinek hat... neked pl nem, de igazad van, hogy a testépítők reklámjainak nem kell bedőlni, elvégre mindegyik szerint az ő cuccuk a legjobb, leghatásosabb stb....

A fehérje alap, de csak szénhidráttal, különben lóf...szt sem ér, a kreatint meg meglehet próbálni ha eltelik kis idő, és nem fejlődsz, de nem biztos, hogy hatni fog, lehet csak jól megfosat...

2010. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
neked a jumbo tökéletesen megfelel.
2010. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!