Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki leírná n milyen edzéste...

Valaki leírná n milyen edzésterv jött be neki? Egész testre

Figyelt kérdés

2017. okt. 18. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit szeretél fogyni, vagy izmosodni? Nő vagy Férfi vagy? Hány éves?
2017. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy válassz egy 5x5-öst pl icf , starting strength ...
2017. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Izmosodni szeretnék. 15 éves lány vagyok
2017. okt. 19. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Hova akarsz izmosodni?


Izmosodni nem fogsz 1-2 kilós súlyzók emelgetésétől.

Rendes intenzív edész kell nagy súlyokkal, rendes étrenddel, rendes pihenőnapokkal, mély alvásokkal.


15 évesen kárt ilyesmiket csinálnod. Csak a csontozatodat teszed tönkre, amúgy sem értem hogy egy lány hova akar izmosodni (pláne 15 évesen), de ez a te

dolgod.


Egyébként az étrdened elég durvának kell lenni hogy izmot szedj fel. Nem tudom hány kg. a test tömeged, de kg-onként 1-2 gramm fehérjét kell bevinni a szervezetbe ha tényleg fejlődni akarsz. Ami azt jelenti hogy ha 60kg-os vagy, akkor olyan 70-120 gramm fehérjét kell bevinned. Illetve a kalória szükségleted felett kell enned, de nem cukros szarokat, hanem rendes, tápérékkel rendelkező kajákat. A test tömegedet megszorzod 30 illetve 35-el. A kéz szám közötti érték fogja megadni a kalória szükségleted. Tehát ha 60kg-os vagy akkor 1800 és 2100 kalória között van a napi szükségleted. Ezen felül egyél pár száz kalóriával.

2017. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A makróknak azért ki kellene adniuk a kalórákat . Tömegelésnél pedig olyan 2 g fehérje és 1 g zsír kell / ttkg . A ch-t meg ki kell tapasztalni . A férfiaknál általában 1 kg izom / hónap szokott feljönni . A nüknél ez kevesebb .
2017. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 12 éves vagyok és szintén lány. Ha izmosodni szeretnél kezdj bele saját súlyos edzésbe heti háromszor az eddigi étrendeddel. Három hónap múlva látod magadon a változást. Saját súlyos edzés alatt fekvőtámaszt, húzódszkodást, plankot, hasprést és egyéb ilyen gyakorlatot értek. Súlyzót semmi képpen ne használj!
2017. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!