Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akrobatikus rock and roll...

Akrobatikus rock and roll tánchoz milyen cipőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Én nézegettem és talán ez a dance-sneaker tűnik a legjobbnak. Ha tudtok, akkor boltot vagy weboltalt is írhattok. Köszi előre is:)

2017. okt. 21. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Amit Te írtál, azt is szokták használni, de magasabb szinteken gyakoribb a Taylor üzletben vásárolt cipő használata. (Bemész az üzletbe és azt mondod, hogy roki cipőt szeretnél, rögtön tudják. Kb 10ezer Ft) Én ezt ajánlom!

Szokás még a Sansha nevű boltban cipőt venni (az azt hiszem jazz tánc cipő), abban szépen lehet spiccelni, de nagyon vékony a talpa. Van magas szárú is, ha azt szeretnéd, hogy fogja a bokádat.

A dance sneaker is jó lehet szerintem, talán kicsit olcsóbb mint a másik kettő (nem tudom...), annak talán az a hátránya, hogy elég nehéz, így fárasztóbb benne táncolni, valamint hogy kicsit "tramplin" néz ki, emiatt versenyre annyira nem ajánlom.

Gondolom nem csinálsz komolyabb akrobatikákat, de ha igen, akkor érdemes többféle cipőt is beszerezni...

2017. okt. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Hát kb. 2 hónapja kezdtem el, de már csinálunk olyan elemeket, amikhez kell már a rockys cipő..Meg nemsokára versenyünk is lesz.. mégegyszer köszi:)
2017. okt. 31. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Taylor, Molnár Nóri féle,Reebok (bar ezt inkabb párosok vagy felnőtt akros formaciok használják)
2021. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!