Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Emiatt van? És mikor áll vissza?

Emiatt van? És mikor áll vissza?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete elkezdtem edzeni majdnem minden nap. (Olyan 30-40 perceket naponta.)

Előtte nemigen mozogtam.

Most be van keményedve a combom és a felkarom + lemértem centivel, és több, mint volt.

Ez az izmok bedurranása, mert eddig nem voltak használva?

Mikor áll vissza?

És a súlyom is lehet ettől több? (1,5 kg különbség, ugyanúgy reggel mérve, kajálásom nem változott.)

(Kötözködés nem érdekel, aki nem tud érdemben, vagy cinizmus nélkül reagálni, az inkább ne válaszoljon.)



2017. okt. 22. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mit edzel . Aerob ? Súlyzózás ? Lehet fejlődtek az izmaid .
2017. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1 hét alatt ezt kizártnak tartanám.

Amúgy nő vagyok, nem tudom, mennyit számít, napi 100 guggolás, lábemelések könnyű súlyzók karra (3 kg körül) ilyesmik, + a 13 kg-os gyerekem (+kocsi 8 kg) napi 2x fel-leviszem a 2. emeletre.

2017. okt. 22. 15:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Először el kell dönteni, mi a célod, majd ahhoz kell készíteni egy edzéstervet. Ha hirtelen kezdesz intenzíven edzeni, természetes, hogy minden bajod van. Örülj, hogy nem sérültél meg!
2017. okt. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg is adtad a választ .
2017. okt. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3

Nincs bajom amúgy, jól vagyok, csak megijedtem, hogy a mérleg meg a centi többet mutatott, és ezért tettem fel a kérdést.

Étkezésből visszább veszek, jelenleg 1900 kcal körül eszem, ami 165/65 mellé sok egy kicsit, 1600 körülre tervezem levinni. De mivel eddig is ennyit ettem, és stagnáltam, meglepődtem, na. Annyira nem vagyok otthon a témában.

2017. okt. 22. 15:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Túl sok gyakorlatot csinálsz mindennap , ez a gond.
2017. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Regenerálódni is kell, olvass utána, hogyan kell edzeni s pihenni. S persze ha eddig nem edzettél, jobb óvatosan kezdeni.


1600 kcallal azért különösebb izmosodást ne várj. Nekem ilyen számokkal az 1900 is kevés lenne (az 1600 viszont teljesen jó szálkásításra), persze a te anyagcseréd lehet sokkal lassabb is, ezt neked kell kitapasztalnod.


1,5 kiló súlynövekedéssel nem kell törődni, teljesen spontán is ingadozik ennyit a súlyunk, főleg a vízmennyiség változik.

2017. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kis fogyás (5-6 kg), jobb formák elérése lenne a célom. Aerob mozgással próbálkoztam, de több okból is inkább abbahagytam. Eléggé el vagyok puhulva, ezen szeretnék javítani leginkább.
2017. okt. 22. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Tolj saját súlyos teljes testes edzést .
2017. okt. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!