Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a leghatasosabban...

Hogyan lehet a leghatasosabban alhasra fogyni? Egyaltalan mitol alakul ki az alhasi zsir?

Figyelt kérdés

2017. nov. 1. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Helyi fogyás nem létezik. Egészségtelen étkezés, mozgásszegény életmód, vagy valamilyen betegség, de általában inkább az első kettő a jellemzőb. Leghatásosabban következésképpen, értelemszerű hogy rendszeres mozgással, és kalóriadefficittel. Tehát kevesebbet eszel mint amennyit energiát elégetsz. Ennyire egyszerű. Persze nem mindegy az sem milyen ételekből viszed be azt az energiát.
2017. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Genetika, hogy ki honnan miyen ütemben tud fogyni. Nem tudod irányítani a zsírleadás helyét.
2017. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
22%

Hasizomgyakorlatokkal talán. De az étkezést is felül kell vizsgálni lehet hogy ott a probléma.

Én a réka has gyakorlatokat csinálom. Brutális.

2017. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó! A hasizom edzés is fontos, és jo arra hogy erősítse a has izmait ami fontos, de azzal hogy te csak a hasadat edzed nem fogsz lefogyni.
2017. nov. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4es, én nem csak a hasgyakorlatokat csinálom, futok, úszom, és bringa. Bár én mindig vékony voltam, de gondolom aki súlyfelesleggel küzd, talajgyakorlattal könnyebben elkezdi a mozgást.

#3 as voltam

2017. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt volt a kérdés hogy “hogyan lehet leghatásosabban alhasra fogyni” amire te azt válaszoltad “Hasizomgyakorlatokkal talán.“ Elhiszem hogy te nagyon fitt vagy, de attol még ha félreérthetően fogalmazol, ne lepődj meg ha megkérdőjeleznek!:)
2017. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!