Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az a problémám, hogy bulikban...

Az a problémám, hogy bulikban a zenékre nem igazán tudok táncolni és arra gondoltam, hogy elmennék egy tánctanárhoz egy pár alkalomra, vélemény? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval 17 éves fiú vagyok úgyhogy ilyen party zenékről beszélünk és szeretném megtanulni a shuffle dancet (kb. ilyen szinten: https://www.youtube.com/watch?v=RECaepj8LkU ) szerintetek egy tánctanár vállal ilyen pár alkalmas "képzést"? A ritmus érzékem kifefejezetten jó, nem is vagyok botlábú szerintem:DD Illetve még arra is kiváncsi lennék, hogy milyen árban lenne egy ilyen tánctanár?

2017. nov. 6. 17:16
 1/5 A kérdező kommentje:
2017. nov. 6. 17:17
 2/5 anonim válasza:

Miért nem kérsz még egy lányt az osztalyodban aki tud táncolni? A mostani tinilányok nagyon tudnak erre táncolni.

Amúgy konyhában, a parkettás szobában ezt tudod gyakorolni, ott ahol csúszós a felület, de vigyázz ell ne csússz.

Amúgy elsőre nem fog sikerülni, ezt sokszor kell gyakorolni.

A tánctanár pedig szerintem felesleges. Amúgy ilyen sulidiszkókban nem csak shuffle dance-elni lehet. Bár az ilyen zenére, már csak pattogni, ugrálni lehet. 😂

2017. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sajnos a környezetemben csak egy srácot tudok aki ennyire jól nyomja, de velem meg nem vagyok olyan kapcsolatban, hogy szívesen csinálnám vele. Többiek?
2017. nov. 6. 17:30
 4/5 anonim válasza:
Akkor marad a YouTube, és a sok kitartás!
2017. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát a shuffle valahol ott kezdődik amit Francis csinál.

De ez már ezer éves cucc

Nézd meg a dubstepet is, ott is van kőkemény lábmunka, pl KJ Takahashi -t

2017. nov. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!