Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túl vékony lett a combom az...

Túl vékony lett a combom az edzéstől. Mi a frászt csináljak?!

Figyelt kérdés

Súlyzós edzést végzek már egy éve (előtte is tettem, csak volt egy hosszabb kihagyásom), annak reményében, hogy kicsit vastagabbnak tudok tűnni, mivel túl vékony vagyok sajnos (eleve nehezen hízó típus vagyok) , meg persze az egészség miatt. Az elején ez a helyzett jobbnak látszott ,de az utóbbi időben csökkent a zsír mennyisége rólam,amit a legkevésbé sem akartam, most pedig az istenért se tudom ezt visszaszedni. Emellett a súlyom se változott.

Ez leginkább a combomon, és a medencém környékén látszik, meg a bordáimnál, egyszerűen kint vannak a csontjaim, borzalmas érzés..


Szörnyen érzem így magam.

Mit tudnék tenni? Az edzést nem akarom abbahagyni, de egyszerűen több zsír kéne a testemre. Valami ötlet?


20/L


2017. dec. 10. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem eszel eleget.
2017. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!