Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tegnap esti kérdésben akik...

Tegnap esti kérdésben akik látták a magas fitnesses csajt! Tényleg lehet egy magas vékony nőnek ilyen alakja csak diétától és edzéstől?

Figyelt kérdés
A felhasználó nevét aki rakta magáról a képet nem írhatom ki mert akkor rögtön törlik a kérdést de szerintem sokan tudják melyik képről beszélek.
2016. jún. 7. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs már meg a kérdés ha jól látom.


Kb olyan alakja van mint Charlotte Flairnek, sőt talán annál is izmosabb.


Ne stresszelj, nem kell úgy kinézned hogy tetsszél a férfiaknak.

2016. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miről szólt a kérdés?
2016. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az izolációs gyakorlatokról, vagy valami ilyesmi.

és ott a veszekedésben rakott képet magáról.


Hát én szívesen néznék ki úgy, csak már törölve van a kérdés pmt sme tudok neki írni, de ha ezt most olvassa írjon nekem plz :D

2016. jún. 7. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:

ha használ valamit valószínűleg úgysem vallja be, mert mindenki naturál.


Ha nem, akkor csoda módszert nem fog tudni mondani, neked is sok súlyzós edzés kell majd nehezebb súlyokkal, és diétázás, sok ideig, megszakítás nélkül :)


Egyébként annyira emlékszem hogy valami "M" betűs nevű, dem ár én sme tudom pontosan.

2016. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elérhető simán. Én mondjuk nem vagyok olyan magas és izmos, de azért sokat értem el én is, tudok ötleteket adni :)
2016. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!