Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megyek dolgozni más országba...

Megyek dolgozni más országba (német) Szeretnék kint boxolni szerintetek elküldenek majd vagy van esély hogy velem is foglalkoznak? (Nyelvtudás nélkül)

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék kint is boxolni de nem tudok németül ami a munkához nem is kell de vajon edzeni eltudok majd járni? 2.5 éve járok boxolni tehát az alapokat tudom már. Helyileg:München.
2017. dec. 25. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Azét azt megkérdezhetem, ha nem tudsz németül, hogyan boldolgulsz majd azokban a helyzetekben, ahol KELL a német -pl. hivatalos levelek ;)
2017. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére ilyen esetekre van tolmács és közeli ismerős is intézte az állást ezzel nem lesz gond
2017. dec. 25. 19:08
 3/7 A kérdező kommentje:
És társasági életet nem igazán fogok élni ez egyértelmű. Csak ökölvívásra szeretnék majd járni. Meg majd kaszinózni hébe hóba. 1 év kell majd mire valamennyire megtanulok majd németül.
2017. dec. 25. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Pár hónap bőven elég, ha aktívan mész német kezdő környezetbe :)


Tudom, mert Svájcban élek, és mióta kinn vagyok, rohanomsan ugrott a Hochdeutschom, pedig 2csak a leveleket fordítom meg német újságot olvasok.

2017. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Angolul beszélsz? Azzal már találsz helyet szerintem...
2017. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon minimálisan beszélek angolul de igen ha angol lenne akkor legalább érteném hogy jobb bal egyenes stb... meg a feladatokat is jobban megérteném pl:fekvő és az angol sokkal jobban is tetszik mint nyelv de ez van. Én úgy gondolom hogy véglis eltudnék ott így is lébecolni mert tudnám utánozni a többieket és ja.
2017. dec. 25. 20:07
 7/7 anonim ***** válasza:
A németek igyekeznek mindenkit integrálni, és beszólhatnak neked, hogy beszélj németül. De lehet, hogy fogsz találni külföldieknek szervezett angol nyelvű bokszklubot egy nagyobb városban.
2017. dec. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!