Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha most januárban veszek egy...

Ha most januárban veszek egy ugrálókötelet és minden nap ugrálok, akkor májusra elmúlhat a narancsbőr a fenekemről?

Figyelt kérdés

És kb. 1600 kalóriát eszek

165cm,56kg,lány :D


2017. dec. 30. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap ugrálnál?És mennyit 5 percet,vagy 50 percet?Legyen már eszed mielőtt kérdést írsz ki!
2017. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Írtam hogy minden nap. :)

És fokozatosan, először lehet 5 percet aztán egyre többet.

2017. dec. 30. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én 6 évig versenyszerűen köteleztem, de csak izmos lett a vádlim és ennyi. Narancsbőr maradt.


(de ez mindenkinél máshogy működik)


Amúgy meg naponta minimum 15 percet ugrálj, mondjuk 5*3-as bontásban, de abban nincs pihi, ha ez nem megy akkor 6*2 vagy valami ilyesmi.

2017. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg az is fontos, hogy a szakaszokban minél gyorsabban és gyorsabban csináld. "halj meg a végére":)


Ja és pár fontos dolog: a jó cipő nagyon fontos, mindig lábujjhegyen ugrálj, egyenes háttal, jó melltartó, összefogott haj (bár ez természetes) és nyújtás előtte- utána. Kötélből meg ne "köteleset" válassz, hanem minél vékonyabb műanyagot, vagy drótot. A fogója se legyen nagy, azt nem ilyen célokra szokták használni. A kötél mérete meg akkora legyen, hogy ha két lábaddal ráállsz pont a hónod alá érjen.

2017. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as, és te figyeltél az étkezésedre?
2018. jan. 3. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!