Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlotok?

Milyen sportot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

156 cm vagyok jelenleg és 62 kiló. Az utóbbi időben felszaladt 4-5kiló a vizsgaidőszak, tanulás miatt, de előtte sem voltam teljesen elégedett az alakommal.

Főleg a has, comb tájék zavar, de nem tudom hogy kezdhetnék neki ezeknek a formálásához.

Mit ajánlanátok?

Én a futásra gondoltam első körben,de várom az ötleteket.

Ki mivel formálja az alakját?

Még egy kérdés, a futástól egész biztosan lemegy a mell? Eddig sem voltam ott erős, de a fogyókúrával félek, hogy még kisebb lesz.

Köszönöm


23L



2018. jan. 3. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

"Ugrálós" sportot ajánlanék. Sajnos nekem a futás nem vált be :/

Táncolj. Az nagyon jól átmozgat és mivel elég sokvéle van, kedved szerint válogathatsz és van is belőle sok helyen

2018. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia.A futás a legjobb,ha megfelelően csinálod:kellő folyadékbevitel,megfelelő sebesség a zsírégetéshez.Legalább egy fél órát érdemes futni,mondthatni nevetséges lassúsággal,ez általában kb 5km/h, bár attól függ,hogy milyen formában vagy.Nekem egy 8 perces hasedzés adja a legnagyob eredményt,Akár 1/4 kg-ot is le tudok adni egyetlenilyen edzés alatt.Szóval ha nincs olyan sok időd,de van pl egy matracod,akkor ezt nagyon ajánlom .You tube-on nagyo sok jó videó van.:)
2018. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!