Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék az ellen tenni,...

Hogyan tudnék az ellen tenni, hogy ne legyek ilyen lusta?

Figyelt kérdés

Extrém szinten lusta vagyok és nem tudok 5 percnél tovább koncentrálni egy dologra és a végén már nem tudom, hogy hol tartok

Ezen szeretnék fejleszteni(tudom nem a sport témába való(teljesen) de azt is befolyásolja, 2 éve a sportlövészetet is azért hagytam abba mert nem volt kedvem kigyalogolni, pedig nagyon szerettem lőni, a koncentráció hiánya ott is előjött, első sorozat jó, második borzalmas)

A memóriámon is szeretnék fejleszteni, de szerintem a lustaság leküzdése és a koncentráció javítása fontosabb

Aki tud segíteni kérem segítsen


2018. jan. 3. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

amíg az alap életmódodban ez megengedhető,addig nincsen fejlődési kényszer.

fejlődési kényszer nélkül pedig csak egy igazán elhivatott ember vagy egy extrém szinten unatkozó és az unalmát hasznos irányba terelő képes eredményt felmutatni.

de kezd el a fegyencedzést.

csináld napi 10 percet és havonta növeld 5-10 perccel az edzésidőt,több sorozattal.

2018. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amilyen elhivatott vagyok, szerintem az 5. percig nem jutok el és ez a legnagyobb gond :/
2018. jan. 4. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!