Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Előre bocsi a hosszú fogalmazásért!


Nos én szakgimnáziumba járok ,és a normális gimibe van olyan lány aki nekem nagyon tetszik facebook-on meg a diszkóba láttam ,de még nem ismerkedtem össze vele mivel nem egy iskolába járunk szeretném meg ismerni ,és az egyik akkor még "barátom" azt mondta ,hogy ismeri és elintézi ,hogy megismerhessem de ki derült ,hogy át vert még az is kamu volt ,hogy ismeri ,nem is ismeri és ma volt az első nap a téli szünet után ,hogy suliba mentem úgy voltam vele ,hogy ma nem szólok semmit ,majd hétfőn ,hogy hátha nem szál rám mindenki ,de mentem wc-re ő is pont wc-re jött ,és akkor mégis úgy voltam vele jó lesz az most is,először normálisan előállítottam a tényt ,utána ő elkezdett röhögni és úgy ismerte be ,hogy sz*opatott utána váltottam át kicsit keménykedőbe ,de olyat még nem mondtam ,hogy meg verem vagy valami ,ő kérdezte ,hogy meg akarom e ütni ,és mondtam ,hogy igen ,utána ki mentek mondták ,hogy a folyosón találkozunk ,na wc-tem én is ki mentem ,és igen ott beszélgettünk kicsit ,utána mikor el kezdték ,hogy nem merek neki állni meg löktem 3-szor közbe meg egyre nagyobb nép gyűlt körénk ,és mondták ,hogy üssem meg ,de gondolkodtam ,hogy nem kéne meg ütni mert kirughatnak ,nem azért mert féltem ,utána a másik haverja is elkezdett nekem pattogni ,hogy ha még egyszer a haverjával el kezdek keménykedni meg ver ,én meg mondtam ,hogy jöjjön ,de erre az lett volna a jó válasz ,hogy akkor meg a haverod ne csináljon ilyeneket ,utána bementünk ,és az osztály nagy része ellenem volt pláne a gyerek meg a haverja ,és a gyerek meg mondta nekem ,hogy ha férfi vagyok álljak ki ellenük vagyis utána azt mondta ,hogy csak ő jön ,utána meg mondtam ,hogy jól van és az óra végén a tanár pont beszélni akart velem ,úgy voltam vele ha lehet akkor nem keveredek bajba és ezzel talán nem tudnak annyira cikizni ,de viszont a tanári előtt meg álltam be ment a tanár ,mert az új órarendet adták ide,és pont az egyik osztálytársam jött befele ,és meglátott ,és röhögött ,és gondolom ,mondta ,hogy félek ki menni és ez a probléma ,hogy meglátott utána mentem ki ,és amúgy meg alap mentem volna bunyózni de suli után a szüleim mindig a suli előtt várnak kocsival,ha nem várnának mentem volna ,és ott is volt a gyerek ,de szüleim is a kocsival és én meg mit tehettem volna szálltam be az én szüleim olyanok ,hogy úgyis bele szóltak volna a verekedésembe,és most ,hogy az osztálytársam meg látott ott így ,most úgy látszik ,mégis mindenképp azt mondják majd ,hogy féltem ,nos az ellenfelemet nem tudom milyen erős annyit tudok ,hogy általános iskolába én erősebb gyerek voltam ő viszont nem volt olyan kemény fajta ,de most nem tudom milyen lehet azóta erősebb vagy ügyesebb lett nálam vagy mindkettő ,nos én erős vagyok sportos nem vagyok annyira ki gyúrva ,tudok verekedni de harcművészetre nem jártam , [2 évesen Judo-ra de most már sokat érek vele :D] most nem tudom ,hogy azt mondta a gyerek ,hogy legyek férfi és álljak ki ellene ,nos én kiállnék de most már megéri ki állni vagy nem ,mert a lánynak ha nem állok ki ,és ha a lány meg ismeri őt tényleg akkor el mondhatja neki ,hogy nem mertem ki állni ,és nem voltam férfi ,de ha ki állok és én is nyerek akkor meg azt mondhatják neki ,hogy ő nyert ,szóval most nem tudom arra gondolok azért meg úgy gondolom ,hogy nem kéne menni mert egy részt le szarom ,hogyha cikiznek ,hogy nem mertem ki állni másrészt ha a csaj normális ,és van esze akkor nem veszi be ezt a dumát ,még ha többen mondják akkor se,és ezzel együtt is össze jön vele már gondolok itt arra ,hogyha alapból össze jönne velem ,ti mit tennétek?



2018. jan. 5. 15:19
1 2
 1/16 anonim válasza:
48%

Mert szerinted attól lesz valaki férfi, ha verekszik mint valami putris cigány... Szomorú, hogy itt tart a fiatalok értelmi szintje.

Legyél férfi, menj oda a csajhoz és beszélj vele. Jahogy ahhoz bátorság kéne ?

2018. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Oké de a csajnak akiket tudok csávóit az egyik kb velem 1 idős ki volt gyúrva jobban sokkal mint én a másik meg vagy ki volt vagy nem nem tudom ,de 22 éves volt ,na amúgy meg ebben igazad van erre gondolok én is mi van ,ha a csaj nem szereti a verekedést ,de azért azt hozzá tenném ,ha pl megütnék ,akkor az aki megütötte bárki is legyen azzal le állnék verekedni!
2018. jan. 5. 15:44
 3/16 anonim ***** válasza:
És ? A lány érdekel, vagy az expasik ? Ha az expasik, akkor velük beszélgess és próbálj összejönni, ha a csaj akkor pedig miért érdekel kik voltak az exei ? Arra fókuszálj akivel együtt akarsz lenni, ő legyen a fontos, ne mindenki akivel valaha együttvolt...
2018. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudom rá koncentrálok ,és akartam mondani ,hogy azzal a lánnyal már beszéltem ,egyszer a diszkóban ,de nem voltam akkor elég magabiztos így tömören megfogalmazva ,viszont most már úgy érzem elég maga biztos lennék ,de viszont most már nem nagyon merek magamtól oda menni ,mert biztosan emlékszik ,bár akkor is az volt a gond ,hogy egy barátnőjével volt és az hagyott ott először!
2018. jan. 5. 16:40
 5/16 A kérdező kommentje:
És akkor nem volt pasija ,és minél előbb szeretném meg ismerni ,még az előtt ,hogy megint valami fiúval nyomnák ,de mi van ha már ismét van barátja ,csak még nem tudok róla?!
2018. jan. 5. 16:42
 6/16 .,,.,,.,, ***** válasza:

Egyrészt rossz kategória.

Másrészt nem attól leszel férfi hogy "kiálsz" ellene.

Harmadrészt az akkora egy nagy baromság hogy megbeszélitek hogy mikor fogtok "verekedni". Ha valaki felidegesít, akkor ott helyben ugrok neki, mert már úgymond nem bírok uralkodni magamon, nem pedig hogy csak úgy kitalálom hogy mert beszólt akkor majd holnap megverem.

2018. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Az oké lehet ,de akkor is ,most azt hiszik ,hogy meg voltam ilyedve ,hogy ki se mertem menni ,és akkor aztán meg ,ha még azt is elmondják a csajnak akkor ha beveszi ,és nincs esze akkor tényleg egy nyápic gyereknek fog hinni és aztán a végén azért nem jön össze velem ez aztán még jobban idegesít!


Egyébként én tudom ,hogy nem azért leszek férfi mert verekszek és abba is igazad van ,hogy röktön neki kéne menni de én nem vagyok olyan típus ,de attól még a neki megyek az embereknek röktön!

2018. jan. 5. 18:08
 8/16 A kérdező kommentje:
De ez most egy szaközépiskolába volt! Ahonan páros lábbal rugják ki az embereket verekedésért ha nem is rúgnak ki de igen kapnék volna egy igazgatóit meg a szüleimet is behívták ,volna de ha én kezdtem volna a búnyót lehet engem csesznek ki jobban!
2018. jan. 5. 18:09
 9/16 anonim ***** válasza:

hehe.

hát itt minden oldalról egy pipogya képét festetted le.

1.nem mertél odamenni a csajhoz.

2.számon kérsz fedezet nélkül.


szerintem nézz magadba.

egy kutya vagy aki farkast akart játszani.

lebuktatták a kutya mivoltodat és most égsz miatta,ez ennyi.

a tanulság az,hogy ne kérj számon te senkit se ha gyenge vagy behajtani a tartozást.

a másik lehetőség,hogy elkezdesz küzdősport edzésre járni és szépen lassan farkas leszel,aki bátran számon kérhet ilyesmiket.

de ekkora huzavona után legalább csípd fel a csajt.

2018. jan. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyenge ,legalábbis annyira nem ,hogy ne kérhessek számon mást ilyesmiről ,na meg ez az én dolgom erről ha gyenge volnék akkor is számon kérnék bárkit ,de nem vagyok gyenge már le írtam ott ,hogy milyen vagyok ,és igen remélem enyém lesz a csaj ,de akkor most megéri írni a barátomnak ,hogy mondja meg neki ,hogy jöjjön ki verekedni ma vagy holnap ,ha már te is így gondolkodsz akkor vajon ők ,hogy :D?!
2018. jan. 6. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!