Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mennyi idő alatt futtok le...

Ti mennyi idő alatt futtok le egy kört a Margitszigeten?

Figyelt kérdés

2018. jan. 6. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Olyan 2-3 nap.
2018. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Régebben 40 perc alatt. A nyáron nagyon sokat futottam, akkor jól megedződtem és 30-32 perc alatt futottam le. Most télre abbahagytam de tavasszal újra elkedem.

15/L hobbifutó

2018. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
már régen voltam,de akkoriban mikor oda jártam pár évig 22-24 perc körül.
2018. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
40 perc volt a legjobb. 63 éves kezdő futó.
2018. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én legutóbb 33 perc alatt futottam körbe. Nem vagyok egy edzett futó, ez kényelmes tempó, amivel nem esek össze a végén. (30/F)
2018. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

26 percnél kb. semmiképp se tudnék most jobb időt kierőszaklni magamból :D. De lehet lenne az 27 p. is. Régen jól futottam, mert sokat jártam el (nem ide egyébként). De már pár éve max. hobbiszerűen űzöm, alkalmanként, most meg idén volt kb. két futóedzésem :D. Az egyik februárban, úgy, hogy már az is hónapok

után volt az első, a másik most augusztus elején. Kimentem és próbáltam futni gyorsabbakat, hát, nagyon ki voltam. Kicsit 2 perc feletti 500-akat ismételtem de ez már szinte max., közte jó tartós pihenőkkel :D. Nagyjából oda számolom, mert a Spar futáson 5kmre 24 percet futottam, akkor max. egy picit voltam edzettebb, viszont súlyosabb. Szóval kb. ez az edzetlen formám, így 80kgsan.

2018. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!