Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes a lenti kondis gépet...

Érdemes a lenti kondis gépet megvenni és használni? Vagy egyáltalán milyen edzés kell a fogyáshoz, rendszeres mozgáshoz?

Figyelt kérdés

A praktiker újságban láttam leakciózva pár kondis gépet pl. Szobabicikli, elipszis tréner

Vagy éppen ezt. [link]

Arra gondoltam hogy ha vennék egyet akkor olcsóbb, mintha edzőterembe járnék el.

Ha ezt megveszem és használom akkor segít leadni pár kg és mozgásban tart?Nem kockahasat szeretnèk, csak mozogni. Vagy milyen edzést ajánlanátok? Milyen tapasztalatok van a kondis gépekkel, vagy a fenti géppel?



2018. jan. 7. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez trollkodásnak is elég gyenge lett.
2018. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem az,és nem annak szántam. Normális hangvételű kérdésre normális választ szerettem volna. Nem szeretnék edzőterembe járni, turmixokat inni stb. Csak mozogni akár a négy fal között is, ha rossz az idő,azért gondoltam valami gépre,ami nem szobainasnak valóés nem pénz kidobás,hanem használni is lehessen.
2018. jan. 7. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Rendben akkor nem troll vagy hanem csak laikus.Akkor azt az eszközt úgy nevezik,hogy ugrálókötél.Pénzt fektetni gépekbe pocséklás.Kézisúlyzókba pedig akkor érdemes ha már egyértelműen letisztult számodra,hogy megy neked a rendszeres edzés egyedül otthon mindenféle motiváció nélkül is.Erre meg egy remek alap a Fegyencedzés.A húzódzkodón kívül más nem kell hozzá.

A fogyás pedig az étrenden múlik,az edzésnek csak közvetetten van arra ráhatása.Ezért az a része teljesen más tészta.

2018. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kötelet nem biztos,hogy vennék, az alsó szomszéd nem örülne neki. A fegyencedzés nagyon megterheli a gerincet?ha belevágnék abba. Scoliosisom van,azért kérdezem.
2018. jan. 10. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!