Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Magnéziumot miért szedik...

A Magnéziumot miért szedik sokan? Miért jó? Görcsölés ellen halottam hogy hatásos.

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Izomra jó.
2010. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Izomgörcsre meg idegekre.Én pánikbeteg vagyok most már sokkal jobban mint rég hála istennek, de az elején amikor fulladtam az idegtől a magne b6 segített.
2010. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is olyan ideg voltam, hogy már a szívemre ment a baj... Most jelen pillanatban én is "magnéziumon élek".
2010. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én most is tiszta ideg vagyok, tényleg jó erre a Mg ?

eddig a xanaxra esküdtem ...

2010. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Izomgörcsre, idegeskedésre jó. Ha kalciummal együtt szeded, akkor allergiára is.
2010. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sztem calciummal együtt véletlenül se szedd, mert a vesédnek odabaxxxx
2010. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát a xanaxot nem fogja helyettesíteni mert nem ideggyógyszer, csak egy fontos kiegészítő amit az szervezet hasznosít az idegek javára, de kiegészítheti valahogy úgy mint a fogyókúrás cuccokat a torna.
2010. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én fáradtságra (mentális) toltam mindig magnéziumos pezsgőtablettát.. ha este betoltam egy magnéziumos tabit plusz fél liter 4-5 teáskanál dextrózos (szőlőcukros) vizet, akkor egész éjjel tök éber maradtam. Nagyon durva. Ilyen Hell, Red Bull "energiaitalok" mellett rendszeresen bealudtam.
2010. jún. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kábé mennyibe kerül egy doboz Mg? :))
2010. jún. 5. 08:40
 10/10 anonim ***** válasza:
A DM-ben elég olcsón lehet kapni: Das Gesunde Plus magnézium, 600 Ft, 40 vagy 60 db.
2010. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!