Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok, akiknek...

Vannak olyan lányok, akiknek középiskolában is hordani kell tornadresszt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Aki akarja az hordja, nálunk a "legjobb" csaj mindig abban tornázott, mi fiúk meg majd meghülyültönk tőle.
2018. jan. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell, de lehet. Talajtornához néha felveszem, mert stílusos és jól érzem benne magam. De többnyire térd alá érő cicanadrág és elasztikus trikó.
2018. jan. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk csak ajánlott hordani, de én hidegben felszoktam venni póló és nadrág alá, védi a derekamat, ha meg torna anyagrész van akkor meg csak dresszben vagyok, mert nagyon kényelmes.

Ha meg kint tesizünk a jó időbe, főleg ha már 28-30 fokok vannak kint akkor sokkal kényelmesebb egy szellős dresszbe futni ami testhezálló és ennyi. Oké hogy a bugyis fazonja miatt kint a fél seggem a fiúk örömére, de egyrészt strandon is fürdőruhába mászkálok, meg ha jó idő van többnyire egy sortot veszek fel, mert nem takar többet mint a dressz. Általánosba mondjuk kellett hordani, nem is vehettünk rá semmit, ott szoktam hozzá, és már szinte hiányzott amikor középsulis lettem. Pedig régen utáltam

2018. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
igen nekünk kötelező azt hordani és nem lehet rávenni semmit..
2018. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez melyik iskola ahol kötelező?
2018. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell, de nem is tilos. Én csak egy évfolyamtársnőmről tudtam, aki felvette mindig a rendes tesicucca alá, mert saját bevallása szerint nagyon fázós volt.
2018. jan. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kötelező, de néhányan viselik. Én szeretem hordani, van amikor rendesen a tornaruhám alá veszem, van amikor nagyon meleg van akkor csak dresszben vagyok. Engem nem zavar az hogy kint van mindenem, a fürdőruhám nem takar ennyit, meg mégis csak praktikus sport viselet. Én nem kötelezném arra hogy mindenki viselje, de ösztönözném rá a lányokat hogy viseljék, mert praktikus. Persze a hagyományos iskolás dresszek és a pamut dresszek tényleg kényelmetlenek, rossz a szabásuk anyagminőségük ocsmány, plusz a varrásuk sem szokott a legjobb lenni amit irritálják a bőrt egyeseknél. De aminőségibb dresszek amik sajnos drágák ott nincs ez a probléma.
2018. jan. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én személy szerint nagyon örülök, hogy nem kell nálunk dresszet hordani, mert duci vagyok. Nagyon nem állna jól nekem :D

Nálunk bármit lehet hordani :)

18L

2018. febr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk kötelezővé tettek egesz évre nem csak arra az időszakra míg torna van
2018. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A húgom sport tagozatos gimibe jár és kell nekik a dressz. De mondta hogy őt nem zavarja mert praktikus mert ők többnyire tornáznak meg olyan gyakorlatokat csinálnak amihez a dressz tényleg jól passzol. De vehetnek rá kisnadrágot ha akarnak.
2019. jan. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!