Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Unalmas a futás, mivel lehetne...

Unalmas a futás, mivel lehetne feldobni?

Figyelt kérdés

2017 nyarán kezdtem el "rendszeresen" futni, de havonta vannak kb 1-1.5 hónapos kihagyásaim mert megunom. Annak az egyik fő oka hogy megunom az hogy egy kis községben lakom és elég kevés útvonal valósítható meg. Szeretek futni, zenével futok, kikapcsol az agyam és gyorsan telik az idő, de néha nagyon monoton ugyan azon a szakaszon futni. Imádom a versenyek hangulatát, most szombaton is megyek Debrecenbe az Oxigén Kupára, de tudom magamról, hogy utána 1-2 hét és meg fogom unni... Mit tegyek ez ellen?

Gondoltam arra, hogy társal futni lehet jobb lenne, de most költöztünk ide (Debrecentől 25km) és senkit nem ismerek, nem is vagyok az a nagy ismerkedős típus, és ha össze is barátkozok valakivel nem hiszem hogy pont a futás lenne a közös téma. ._.



2018. febr. 7. 15:34
 1/10 anonim válasza:
100%
Én hamarabb, kb. két alkalom után untam meg a közönséges futást. Azóta ha megyek, kizárólag éjszaka, a városon kívül, tanyák mellett, ahol figyelni kell a kutyákra is. Garantáltan nem kapcsol ki az agy. :)
2018. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Oh, ez egyszerű:D


[link]

2018. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Az éjszakai futást én is szeretem, de mivel délután 3-4kor érek haza, mikor már besötétedett inkább alszok, hogy reggel tudjak kelni 5kor :v


#2 Töltöm is le, kipróbálom! Köszi :D

2018. febr. 7. 18:55
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
üss meg egy kóborkutyát, majd fuss így. sokkal izgalmasabb lesz
2018. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Téged ütnélek inkább meg :D
2018. febr. 8. 17:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyél gps-es pulzusmérő órát (ha még nincs) és nézegessed futás közben. Engem teljesen leköt akár órákon át, hogy nézem a tempóm, pulzusom, kilométereim átlagát, szintemelkedést, stb. És járjál sok versenyre. Én ugyanígy vagyok a futással, unom, ha egyedül kell csinálnom, ezért szinte minden héten eljárok valami versenyre, akár vidékre is, mert ha emberek között futok és van némi tét is, sokkal jobban telik az idő, motiválóbb az egész. Vannak amúgy közösségi futások is, meg önszerveződő futóklubok, bár nem tudom arra fele mik a lehetőségek. Sokan akik unják az aszfaltfutást, átváltanak terepre, mert az izgalmasabb, változatosabb. Szóval ilyen dolgokkal lehet kicsit feldobni a monotonitást.
2018. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én szívesen járnék veled Debrecenben futni, (bár lehet csak hátráltatnálak)

20/L :)

2018. febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy hátráltatnál :) De sajnos budapesti vagyok :(
2018. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#6-os köszi szépen az ötletet, a tempót telefonon nézem meg a távot is, alkarra rögzíthető tokban, bár engem annyira nem köt le csak versenyen hogy figyeljem a tempót, ha itthon futok akkor csak a táv/összidő növelése a célom

#7 király lenne csak az a baj, hogy Debrecentől 25kmre lakok így csak ha verseny van akkor megyek be :( Ha esetleg márciusban az Oxigén Kupára jössz akkor ott találkozhatunk, azon biztos kint leszek ^_^

2018. febr. 11. 12:36
 10/10 anonim ***** válasza:

No, ha minden jól megy, a kérdező meg a az egyik válaszoló Debrecenben összefutnak!

Nincs is ettől nagyobb öröm...:)(sok sikert!)

2018. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!