Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mesélnétek a kungfu történetéről?

Kinkamark kérdése:

Mesélnétek a kungfu történetéről?

Figyelt kérdés
Kiselőadást kéne tartanom suliban, és szívesen hallgatnék egy pár érdekességet a kungfu múltjáról.

2018. febr. 7. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az európai szerzetesekkel ellentétben keleten úgy gondolták,hogy nem pálya az ha állandóan lerabolják és megölik őket,ezért elkezdek edzeni a közelharc és a fegyveres tudásukat fejleszteni.És ebből született meg a kung fu.
2018. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
google, wikipedia gondolom nem a barataid, hogy sajat kutatas helyett elore megirt valaszokbol akarsz 'kiseloadast' tartani...
2018. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kung-fu-t a kínai parasztok használták a japán megszállókkal szemben, azért vannak benne olyan fegyverek, amik földművelésben használatos szerszámokra hasonlítanak.
2018. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat.
2018. febr. 8. 21:25
 5/5 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak: Épp annyira nem, mint neked az ékezetek. :D Nem tudom mért kell belekötni abba, ha NEM CSAK a Wikipédiáról szerzek információt. Szerintem jobb mint egy ctrl+c ctrl+v "kiselőadás". A kiselőadás szóval meg nem tudom mi bajod van.
2018. febr. 8. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!