Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vékonyabb láb, vastagabb karok?

Vékonyabb láb, vastagabb karok?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

19 éves lány vagyok, 169 cm magas, 50 kiló.

A combjaim vastagabbak de az izom miatt a karjaim pedig nagyon vékonyak (állitolag a sok egysíkú lábedzés miatt). A szüleim szerint meg a barátaim szerint bár 3 kilót fel kellene szedjek de valahogy ezt felső testre szeretném inkább de nem háj hanem izom formába. És tudom hogy helyi hizás/fogyás nincs, de csak van valami kulcsa ha már a lábam vastag a karom meg satnya.

Kérlek hozzáértőbb személyek segítsetek:) Nagyon hálás lennék!!



2018. febr. 11. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Helyi izom felszedés az van.De ha már edzel akkor eléggé logikus a válasz,szerintem ezért is nem jött rá eddig válasz.Edzened kell felsőtestre is.

A gyakorlatok-

Állva nyomás

Oldalemelés

Lehúzás mellhez

Bicepsz állva rúddal

Tricepsz nyak mögé engedés 1 kezes súlyzóval

Heti 2x3-5 sorozatban,ha valamiből már könnyű a 10-12 ismétlés akkor nehezíteni kell.Az étrendbe pedig tegyél plusz 500 kalóriát.

2018. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az első válaszoló nem írt mellizom gyakorlatot. De azért ne hagyd ki az edzésből.
2018. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!