Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Letudok úgy fogyni, hogy...

Pallagi ádám kérdése:

Letudok úgy fogyni, hogy kevesebbet eszek+ 6 után nem eszek +HIIT edzést csinálok?

Figyelt kérdés

Heti mennyiszer kene edzenem?

Mire fontos figyelni?

Mit tartsak be, higy eredmenyes legyek?

Havi hány kg tudok leadni?

89 kg 180 cm vagyok

Köszönöm a segítséget!



2018. febr. 14. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Passz, senki sem tudja... a kevesebb evés nem egy egzakt dolog... van aki akopr is hízik ha kevesebbet eszik mint előtte... mivel így is sokat eszik... kiszámolt szálkásító étrend és tuti a fogyás...

[link]


Kivéve a fehérjemennyiség ami a cikkben van, azzal nem értek egyet, 1-1.5gramm*testtömeg is bőven elég egy hobbi sportolónak.

2018. febr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A kevesebb evés nem tudom kell e, attól függ mennyit eszel most. Lehet hogy csak rosszul eszel. Szenhidrátot kell csökkenteni, de nem teljesen elhagyni, a finomított cukrot kell teljesen elhagyni. A HIIT jó fogyni, de izomból is fogysz azza, szóval súlyokkal is eddz, az segít az izmot megtartani/növelni. 6 után is lehet enni, de zéró szénhidrátot pl hal zöldségekkel. Egy nap sok kis étkezésed (5) legyen. Baj ha egy is kimarad mert lelassítja az anyagcseréd. A fogyókúra amúgy eletmódváltas, egy fenntartani való állapot, nem egy kúra. Amúgy 70% étrend 30% mozgás határozza meg. A neten még sok anyagot találsz. Egy klinikai kardiológiai rehabilitációs - fogyós programban vagyok benne amugy, ha követed amit leírtam, sikerülhet ;) hajrá
2019. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz izomtömeg is kell ám, jogy valakit az a veszély fenyegessen, higy izomból foggyon...
2019. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!