Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 évesen még elkezdhetek...

15 évesen még elkezdhetek versenytáncolni?

Figyelt kérdés

Szeretnék társastáncot tanulni iiletve ebben a sportágban versenyezni. Az állókésségem, hajlékonyságom, izomzatomat eddig is edzettem, illetve zenét is tanulok tehát nimcs gond a ritmusérzékemmel, de még van esély a versenytánc világában?

Egyébként ezelőtt balettoztam is.



2018. febr. 18. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, de 1 percet se húzd tovább akkor. Ez az a sport, amit nagyon korán kell elkezdeni. De mivel van alapod, még elérhetsz valamit.
2018. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Mindenféleképp elkezdem, csupán a versenyek végett írtam ki a kérdést. Nem szeretnék hobbi szinten megragadni, a szorgalmammal pedig sosem volt baj ha edzésről van szó.
2018. febr. 19. 16:47
 3/4 anonim válasza:
En csoportban tancolok , csak 2 eve kezdtem( 13 evesen). Tavaly novemberben pedig mar europa bajnoksagra mentunk a csapattal . Negyedikek lettunk , de majd idovel jobb lesz az is, hiszen gyakorlat teszi a mestert. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem keso elkezdeni plane ha balettoztál meg hajlekony vagy meg minden. Szoval mindent bele, szoritok!:)
2018. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a bíztatást!:)
2018. febr. 21. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!