Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fejlődjek arányosan?

Hogyan fejlődjek arányosan?

Figyelt kérdés
Főként futni szoktam, és az elég jól megy, de fontosnak tartanám, hogy a testem arányosan fejlődjön valamennyire. Létezik valami mód, amivel kiküszöbölhetném a hiányosságokat, hogy a keresztedzéseket ennek megfelelően csináljam? Fontos volna a sérülések elkerülése végett is, meg hogy gyorsuljak is. Miből jöhetnék rá, hogy mikor milyen gyakorlatokra kéne hangsúlyt fektessek? Szeretnék valami linket, vagy valamit, amiből tanulhatnék a témából. Előre is köszönök a hasznos válaszokat

2018. febr. 28. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem arányosan csak úgy fejlődhetsz, ha súlyzós edzést végzel minden izomcsoportra, még lábra is (hiába futsz) Neten sok szemetet találsz, rá akarnak majd beszélni mindenféle étrendkiegészítőre, de azokat felejtsd el. Heti 3x teljes testes edzés 1-2-3 hónapig simán jó, de még utána is akár amíg nem gondolod hogy eléred azt a szintet, hogy pl mellre egy külön napot szentelsz mert képes vagy olyan intenzíven edzeni és jobban fejlődnél.

teljes testes átmozgató edzéstervet találsz a neten..nem linkelek mert számomra érthetetlen okok miatt sokszor törlik a válaszomat miatta.

Meg még az úszás is elég jó mód arra, hgy az egész testedet átmozgasd, de azzal nem tudod kihozni az izmaidból a maximumot mert nem kapnak elég terhelést egy idő után

2018. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Érdekelne, hogy a teljes testes edzés mennyi idöt tartson szerinted, mert lehet az fél óra és két óra is.
2018. febr. 28. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!