Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha csak egy kicsit szeretnék...

Ha csak egy kicsit szeretnék izmosodni, formásodni és mellé fogyni 4-5 kilót, akkor jó ez a módszer? Többi lent.

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, 167 cm és 69 kiló.

Két hete kezdtem alap szinten edzeni. Minden nap 15-20 perc ellipszis tréner és egy kis súlyzózás otthoni kondigépen 10 kilóval. Heti max 1 nap kihagyással.

Amit eszem:

- fél 7: egy szelet teljes kiőrlésű toast kenyér pirítva

- 8 óra: 1 teljes kiőrlésű zsömle

- 10 óra: 1 teljes kiőrlésű zsömle

- dél: meleg étel (igyekszem kerülni a fehér tésztát)

- 2 óra: 1 szelet cerbona

- 5 óra: meleg étel vagy teljes kiőrlésű pirítós


kb 6 és 7 között edzek, utána 7 körül 2,5 deci turmix (tej, banán, kevés méz).


Szépen lassan szeretnék egy kis formát, meg leadni azt a pár kilót, nem vágyom "kéthetes" eredményre. A kérdés az, hogy hosszú távon ennek így lesz hatása?

Az étkezésen nem nagyon tudok változtatni, mivel a munkahelyen elég rövid a kajaszünet.

Ja, és napi szinten 2-2,5 liter vizet iszom.

Meg most gondolkodom a Scites Meg Daily One Plus vitaminján, napi 1 szemet vennék be.


2014. ápr. 17. 08:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mindent nem lehet egyszerre.

Döntsd el hogy előbb fogyni vagy izmosodni akarsz.

Jelenleg pont keveset mozogsz mind a kettőhöz az étrended meg egyiket se követi..


Így átmozgatod magad de fejlődni ob. semmit sem fogsz.

2014. ápr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Osynho ***** válasza:

azon gondolkodom, hogy ezt viccnek szántad-e? De sajnos valószínüleg nem.


Olvasd el a sarga kapszula v konyvet. Google megtalálja.

2014. ápr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért kerülöd a fehérjét? :O
2014. ápr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ja és az étrend borzasztó.

Kenyér,zsömle,zsömle,cerbona,pirítós,Tej-banán-méz turmix..



Hasznos tápanyag 0,rengeteg ch,cukor

2014. ápr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Andi80018 ***** válasza:

Én nem tudok neked étrendet írni, vannak itt akik fullra vágják, de azt látom, hogy nem eszel fehérjét, amit nem is értek. Meg ez az esti turmix, ezt sem értem, mi ez a tej mézzel dolog. Inkább csirkemellet kéne este enni, vagy túrót. Protein is kellene, főleg, ha ilyen kevés a fehérjebeviteled. Reggelre inkább kéne zabpehely. A kalóriabevitel sincsen meg ahogy látom.

Ettől az edzéstől olyan marha nagy változás nem lesz. A "súlyzós otthoni gépen" az mit takar? Miket csinálsz még?

2014. ápr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ilyen gyönyörû rostban gazdag étrenddel, majd add át üdvözletemet az onkológusodnak...
2014. ápr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Basszus a zsömlében van vaj meg paradicsom meg felvágott meg sajt, csak nem írtam ki, a meleg étel főzelék meg hús meg ilyenek. A turmixnál arra gondoltam, hogy jobb, mint egy vacsora.

Épp azért kérdeztem, mert gőzöm sincs az egészről, de fehér lisztből nem eszem semmit.


Kedves utolsónak pedig: marhára vicces az onkológussal jönni szimplán egy rossz étrend miatt. Édesanyám rákban halt meg, köszi...

2014. ápr. 17. 10:05
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem kell lázadni, honnan taláják ki hogy te mit raksz a zsemlédbe? Amúgy a felvágottól nem sokkal lesz jobb a helyzet. Meg van különbség teljes kiörlésű zsemle és zsemle között, legtöbbet csak néhány maggal beszinezik és kész.


Az edzésekről még mindig nem tudunk semmit, ha normálisan csinálod akkor a heti egy pihenő kevésnek tűnik.


Fent említették, hogy olvasd el a sárga kapszula könyvet, ártani nem fog és a legtöbb kérdésedre választ fogsz kapni, mind táplálkozás ügyben, mind edzésben.

2014. ápr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Semmi fehérje, semmi zsír, rost és vitamin is alig. Nem tudom, ezt hogy sikerült összehozni.


Tényleg olvasd el inkább azt a könyvet.

2014. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Oké, olvasok.

Amúgy meg vidéken lakom az isten háta mögött, örülök, ha egyféle teljes kiőrlésű kenyér/zsömle beszerezhető errefelé...

2014. ápr. 17. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!