Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pánikbetegség esetén lejárhato...

Zenon kérdése:

Pánikbetegség esetén lejárhatok konditerembe edzeni?

Figyelt kérdés

Régebben, a rohamok előtt lejártam, de most nem tudom,

hogyan hatna a mozgás rám mentálisan. Rosszul lehetek tőle?



2018. márc. 13. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen problémákon meg a depresszión is elég sokat tud javítani az esetek többségében a megfelelő vitamin bevitel és a tesztoszteron fokozó,mert nemritkán az az egész dolog kiváltója,hogy alacsony a tesztoszteron szint.Feltéve hogy férfi vagy.De biztosra úgy tudnál menni,ha megméretnéd,mert ha nagyon alacsony akkor gyógyszerrel is pótolni kell.Vitaminból jó lenne a Neuroptim abban sok a mg és mellé egy tesztoszteron fokozó.Szerintem ezek sokat javíthatnának a jelenlegi helyzeten.
2018. márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, férfi vagyok. Lehetséges az alacsony tesztoszteron szint.
2018. márc. 13. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki azt,hogy veszel Neuroptimot,Testo Punch-ot ezek 2-3 hét mire kifejtik a hatásukat és lemész szombat délutánonként a terembe,olyankor senki nincs és szokod a környezetet,edzegetsz kicsit.A többi napon meg otthon edzel saját testsúllyal.Aztán ha minden stimmel így 4 hétig,akkor lenézel hétköznap is és fokozatosan növeled a teremben töltött heti időt hónapról hónapra.
2018. márc. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!