Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Betegen lehet edzeni?

Betegen lehet edzeni?

Figyelt kérdés

Fitnessterembe járok.

Most elkapott egy jó kis influnza, lázas vagyok, minden bajom van.

Viszont ma is mennék le meg a hétre időpontom van az edzőmhöz is.

Ha gyógyszerrel lenyomom magam, hogy ne legyek vacakul, akkor lemehetek azért? Nem néznek ki, hogy mit fertőzök itt? Meg bírható betegen is az edzés?



2018. márc. 19. 07:55
 1/6 anonim válasza:
Szerintem jobb ha nem mész, pont azert, amit írsz, másokat is megfertőzől. Másrészt ha nem érzed jól magad, már pedig egy influenzás, lázas embernek elvileg nem a legjobb a közérzete, jobb ha otthon maradsz. Mehetsz még eleget ha túl vagy rajta.
2018. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, de felesleges. Csak rosszabbul leszel tőle.

Ráadásul, ha fertőző, akkor kifejezetten bunkóság ilyen helyre menni, hogy megfertőzz másokat.

Szóval én nem ajánlom. Én ilyenkor nem szoktam. Még egy kis megfázásnál sem. Mert ha megyek, akkor rosszabb lesz. Ha inkább pihenek, akkor meg elmúlik és nem leszek komolyabban beteg.

2018. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így nem fogsz tudni meggyógyulni és még szövődményt is kaphatsz, hiába nyomod le a lázad. Lázasan, betegen ágyban fekvés a javasolt, és akkor 1 hét alatt jó esetben meggyógyulsz.
2018. márc. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ne menj! Lázasan edzeni nagyon megterheli a szívet, tehát magaddal tolsz ki. De emellett még fertőzöl másokat is.
2018. márc. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tamás F válasza:
Ne menjél mert megfertőzöd a többit és csak jobban beteg leszel!
2018. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21%
Mennyi hulye ember van..Ne gatoljatok mar meg!!!!Mindenki azt hiszi meg fel h a masik elkapja meg bunkosag.Ha nem en teszem meg megteszi mas.Na bumm.Igen amugy erdemes inkabb pihenni de ha nagykn fontos akkor ne hagyd ki!
2018. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!