Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Betegen szabad edzeni?

Betegen szabad edzeni?

Figyelt kérdés
Már 1 hónapja betegeskedek először megfázás majd torokgyulladás most megint megvagyok fázva de már gyógyulok megfele!Szabad menni konditerembe?Mert már ígyis fogytam meg összementem és nem akarok 1 hónapnál többet kimaradni:S Van értelme így menni?
2010. okt. 20. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

A futással többre mennél.Én ha taknyos vagyok elmegyek futni 40-50 percet,leizzaszt,kitisztítja a légutakat és másnapra meggyógyulok.Ha viszont hőemelkedés is van,akkor ne menj!Az izmok miatt meg ne aggódj,van izommemória,tehát ha rendesen eszel és edzel 1 hónap alatt ugyanakkorák lesznek.

És nem ártana beszerezned valami normális vitamin csomagot.

2010. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha hőemelkedésed vagy lázad van ne eddz, mert megerőlteti a szíved és az nagyon nem jó. ismerek olyan embert, aki lázasan kézilabdázott, most meg felnőttkorára szívbeteg lett, nem is sportolhat. tehát óvatosan.
2010. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs lázam csak megvagyok fázva
2010. okt. 20. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

ki nem állhatom azokat a F*szpuszilókat, akik betegen lejönnek edzeni.


Ha beteg vagy, maradj otthon a va lagadon, és gyógyulj meg. Ha egy hónapig beteg vagy, akkor a tested azt üzeni, hogy rossz neki. Pihenni kéne inkább.


A másik, orbitális parasztság betegen lemenni, és másokra ráakasztani a betegségedet. méghacsak egy megfázás akkor is. edzés közben az immunrendszer gyengébb, könnyebben megfertőzöd a sporttársaidat.

2010. okt. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szóval akkor szabad csak ne fertőzzem meg többieket

Értek minden kösz amugy utánanéztem body.builder.hu oldalon és szabad csak lázasan nem szval az utolso válasz felesleges volt :)

2010. okt. 21. 23:00
 6/6 anonim válasza:
Ha beteg vagy, akkor ne edz! Inkább pihenj, mint hogy megerőltesd magad, és utána meg nagyobb a baj. Már hőemelkedéssel SEM szabad edzeni, lázasan meg végképp tilos! Tönkre teheted a szivedet, és akkor egy életre meg van a baj! ( és nem, otthon sem szabad! )
2010. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!