Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lakott terülten kívül elmerjek...

Lakott terülten kívül elmerjek járni futni?

Figyelt kérdés
Kicsit tartok attól, hogy kóbor kutyával vagy valami vadállattal találkozom.
2018. márc. 20. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Budapest belterületén már többször támadtak meg kóbor kutyák.

Lakott területen kívül soha (bár találkoztam már gyanúsakkal egyszer).

Nem ezen múlik.


Milyen vadállat? Magyarországon vagyunk, minden nagyobb vadállat jámbor növényevő (a disznó mindenevő, de azért nem eszik embert), nem támad csak úgy, inkább elmenekül. Sarokba szorítva vagy kicsinyekkel persze más, de az emberektől pár nagyságrenddel érdemesebb tartanod, bárhol is vagy. Agresszív faj és tele van vele a világ, brrr.


Egyedül az elvadult kertek bátor vaddisznóit tudom veszélyesnek normál körülmények között is, de az nincs akárhol s azért azok sem kifejezetten támadnak, csak nem olyan félénkek, mint a lakott területeken kívül élő társaik.

2018. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol laksz max viszel egy kést vagy valamit, de engem meg soha igaz én erdőbe szoktam és ott max őz van
2018. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem támadtak* és nem megyek párzási időszakokban
2018. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább ne menj elhagyatott helyre futni, nemcsak a kóbor kutyák, hanem a kóbor emberek miatt sem.
2018. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az emberek is erősen helyfüggőek, itt inkább biciklisták és túrázók vannak, azok se sokan, a falu sokkal rosszabb, pedig ez nem igazán rossz hírű falu...
2018. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Helyfüggő. Azonban bárhol is futsz (na jó nagyvárosban nappal talán nem), érdemes magaddal vinni kutyasípot és gázsprayt.
2018. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!