Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítség! Félek. Mivel terelhe...

Segítség! Félek. Mivel terelhetném el a figyelmem?

Figyelt kérdés

Lehet hogy rossz kategória de nagyon ki vagyok borulva. Arról van szó, hogy kb fél órája cigánykereket gyakoroltam a nappaliban és a lábammal belerúgtam a csillárba. Leesett róla egy nagy üvegrész és a szőnyegen ripityára tört. Próbáltam nem széthordani... Elkezdtem sírni és felhivtam anyukámat.. Mondta hogy a nagyobb darabokat ronggyal szedjem fel és dobjam ki a kukába, aztán pedig porszívózzak fel. Ezt meg is csináltam, felvettem egy papucsot és kb 20 percig csak porszívóztam a nappalit.. Nagyon félek hogy maradt kis üvegdarab és valaki bele fog lépni... Attól is félek hogy bennem van egy szilánk de azt érezném nem?

14/l

Nem kérek abból hogy "gratulálok ügyes voltál!" meg ilyesmikből mert én is tudom és nagyon bűntudatom van..



2018. márc. 22. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha üvegbe léptél volna, akkor azt éreznéd, az garantált. :)


A papucsod alját nézd meg, nem-e állt bele egy darab (nap felé fordítsd az alját, az üveg csillog a napon), ha az is tiszta, akkor végeztél a takarítással. Mindig ilyen stresszes vagy?

2018. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem a papucsom alját is. Igen általában ilyen stresszes vagyok...
2018. márc. 22. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jólvan, szerintem utólag te is rájöttél hogy nem volt jó ötlet, de mindenki csinált már hasonlót, ne aggódj ennyire. Így van, ha valami szilánkba léptél volna azt éreznéd, amikor rálépsz. Majd anyukád úgyis megnézi hogy alapos volt e a takarításod, de addig is ők is óvatosak lesznek, nehogy belelépjenek valamibe. Nyugodj meg
2018. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!