Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pár nap múlva első VB-m lesz...

Áron12345325 kérdése:

Pár nap múlva első VB-m lesz és már több napja alig tudtam aludni annyira izgulok Fosok hogy nem fogok tudni teljesíteni és fogalmam sincs hogy mit tegyek. Nyugtatót szedjek vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

#VB-Alváshiány
2018. márc. 22. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen vb?

Ha ez igaz lenne akkor már túl lennél pár komoly versenyen és lenne tapasztalatod

2018. márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugtatót ne szedj, sőt semmit ne szedj, csak sportorvosi engedéllyel. Sportpszichológus segít. Plusz probálj meg lazítani, nekem néhány versenyem már ment el azert mert nem aludtam rendesen. Rengeteget számít.
2018. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Totik0703 válasza:
Nyugtatót ne szedj mert rászoksz.Própálj meg képzelni hogy te vagy az első vagy ilyenek.Menj el lazíts valahol.alváv előtt menj ki a parkba fuss egy kört.És alvás előtt igyál kamilla teát az nem árt.
2018. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!