Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy a jógátol...

Létezik olyan, hogy a jógátol izmosodik az ember?

Figyelt kérdés

Én a sportot vagy imádom vagy utálom. A futást pl utálom mert annyira korlátozva érzem magam a gyenge állóképességem és a fojton sajgó belsőségeim miatt, hogy bosszant.

Kosarazni szeretek de nincs lehetőségem. Edzőterembe is szerettem járni, feszegetni a határaimar és láttam, hogy fejlődök, hogy egyre többet bírok, csak elfogyott a pénzem.



A lényeg, hogy egy három hete jógázom kb minden nap. Előtte is csináltam csak most visszatértem hozzá. A gyakorlatok között a legtöbb a hajlékonyságot veszi igénybe de akad olyan is amelyikkel a saját testsúlyom kell megtartsam.

Azt figyeltem meg, hogy a hátam izmosabb. Érzem a gerincem mellett hogy erősödik. Illetve a popómnak meg a felkaromnak is kezd formája lenni. Ez lehetséges jóga miatt, vagy csak rosszul látok valamit?



2018. márc. 24. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A jóga fajtái elég széles spektrumon mozognak a középkorú nők lagymatag alibi jóga óráitól az astangáig,vagy a power jógáig.Utóbbiak ha ki vannak egészítve egy fejlődést támogató táplálkozással,akkor tornász szintű izomzat építésére is alkalmasak.
2018. márc. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!