Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tápkiegektől tényleg izmosod...

A tápkiegektől tényleg izmosodik az ember?

Figyelt kérdés
Pl.több helyen is hallottam,hogy milyen izmos lett tőle a gyerek.Meg megvette a tömegnövelőt és 2 hónapon belül milyen kigyúrt lett stb...Akkor ezek ilyen izomnövelők?Mert,ha igen,akkor nem használok ilyet,jobb megdolgozni az izmokért.

2013. szept. 21. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

jajj, kedves kérdező!


tévúton van a gondolkodásod, de majd kiokosítanak:)

2013. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Ha ezzel lesz meg a kalória plusz az étrendedben, akkor sokat segít. HA ezzel sem, akkor nem fejlődsz tömegnövelővel sem. Érted? Ez is csak kaja, nem csodaszer. A tápanyagbevitel könnyebb formája. Egyébként edzés után igyad csak, mert gyors szénhidrát qrvára nem kell más időpontban.

De az egész napi étrend számít nem csak egy tápkieg!

2013. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Meg olyat is hallottam egy ismerősömtől,hogy egy imerőse ilyen izomnövelőket szedett és,amikor abbahagyta hamarosan leerersztett.
2013. szept. 21. 21:04
 4/15 anonim ***** válasza:
nem tudom mire gondolsz, talán szteroidokra, na azt felejtsd el. És igen, a kúra után össze esik az izom, nem tudja megtartani a koxal elért eredményt. De olvass még sokat, mert nagyon nem vagy képben.
2013. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem izomnővelő ez étrend nélkül semmit nem ér de azért gondolják az emberek hogy kigyúrt leszel tőle mert ősszetévesztik a szteroidokkal NA az nem kezdők játéka felejsdd el amúgy nem eresztesz le tőle mert ez csak tej porlasztva és ki van belőle véve a cukor meg a többi rossz rész SEMMI TÖBB amúgy igen ha ezzel oldod meg a kalória és fehérje szükségleted akkor segít de önmagába semmit nem
2013. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
utolsó. én nem keverem a szteroidokkal, hanem közben feltett még egy kérdést ami már szerintem arra vonatkozott. A tápkieges kérdését én is megválaszoltam.
2013. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
tudom kérdezőnek írtam csak kicsit zavaros az írásom mert fáradt vagyok
2013. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ja okés.:)
2013. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi.

De ma is olvastam itt a gyakorin,hogy a gyerek vett valamilyen MyoMax-ot és x idő alatt nőtt x centit tőle a bicepsze.Meg egyszer olvastam,hogy a gyerek vett HyperMass-ot és két hónap alatt megizmosodott tőle,majd amikor abbahagyta leeresztett.

2013. szept. 21. 21:49
 10/15 anonim ***** válasza:

izmosodott mert így már megvolt a napi tápanyagbevitele.

HA pedig már nem eszi, akkor az a kalória hiányozni fog, így veszít izomból is. De ha a kiesett kalóriát pótolná szilárd kajával, akkor nem esne össze. A tömegnövelő is csak kaja, ezt kellene már végre megérteni!

2013. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!