Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés után magas pulzus?

Edzés után magas pulzus?

Figyelt kérdés
Eggyik ismerősömmel elkezdtem futni heti 3x.Edzés után a pulzusom 3-4óra eltelte után áll vissza az eredeti nyugalmi pulzusszámra.(80szokott lenni nekem).Ülő munkát végzek azéert szeretnék többet mozogni.Az orvosom azt mondta ez normális mert még a szivem nem szokott hozzá a terheléshez.De nem tudom..Nem sok 3-4óra mig visszaáll?

2018. márc. 26. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális edzés után egy edzetlen embernek az emelkedett alappulzus. Idővel majd ha jobban hozzászoksz, hamarabb visszaáll és a nyugalmi pulzusod is lejjebb megy 80-ról akár 50-60-ra is.
2018. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj ezen. Nyugalmiba is normális a 80 még teljesen, nekem se elég pl egy fél óra, hogy visszaálljon. Akkor még csak kb 90-nél van:D a másik meg, hogy minél inkább nézegeted annál jobban rástresszelsz. Próbáld picit figyelmen kívül hagyni és akkor előbb lenyugszol.
2018. márc. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2018. márc. 27. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!