Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki mennyire kitartó egy sportban?

Ki mennyire kitartó egy sportban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt érdekelne engem, ilyen teszt szerűség a számomra, hogy ki mennyire kitartó egy sportban?

Mennyi ideje csináljátok és mit? Leginkább a tizenévesek véleményére vagyok kíváncsi, de bárki írhat választ. Én 12 éve AIKIDOzok, aki nem ismerné, ez egy Japán 20. sz-i harcművészet. Előre is köszönöm a válaszotokat! És ha a környezetetekben van valaki aki rendszeresen sportol azt is leírhatjátok! :) Köszi!



2018. márc. 27. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg 19 vagyok, korábban kb 4 évig versenyszerűen futottam, kb másfél éve hagytam abba, sérülések, és gyenge ízületek miatt

Fél éve kezdtem saját testsulyos edzéseket végezni, eddig elég jól haladok, és szerintem sokáig fogom még csinálni :)

2018. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 10 éve kézilabdázok. Imádom a sportot. Persze mellette még sok más is van hobbiként,de a legkomolyabban a kézivel foglalkozom.

Szeretnék edzőit majd meg az egyik szakom lehet a tesi lesz.

17/L

2018. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én abban vagyok kitartó amit szeretek. Eddig 2 éve bringázok ami nem sok de 23 éves vagyok csak és megszállottá válltam. Persze gyerekkoromban is sokat bicikliztem de azt nem számolom. Most se versenyszerűen mert csak magamnak akarok bizonyítani. Megpróbálkoztam a testépítéssel is de számomra az izmos test nem nyújtott elég motivációt. Így most olyan vagyok mint egy t-rex nagy combokkal és pálcika karokkal. Minden tiszteletem azoké akik kitartóan csinálják.
2018. márc. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
4 éves korom óta úszom. Immár 14 éve. Nem tudom és nem is akarom abbahagyni. Mellette sok más főleg vízi sportot kipróbáltam. Búvárúszás, szinkronúszás, kajak, szörf, vitorlázás. Csak hobbiból, meg érdekel és tetszik. De volt, amiből versenyeztem is.
2018. márc. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Hát én nagyon sokáig nem sportoltam semmit. Közel 2 éve kezdtem a rúdtáncot, és nem szívesen mondanék le róla. Bár hozzáteszem, hogy csak hobbi szinten űzöm heti 2-3 alkalommal :)
2018. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
"Mezítlábas" módon kerékpározom, általában 5 km.-t (tudom, nem sok), de amikor nagyon felhúznak - ami gyakori -, idegesség levezetésképpen 15-öt lehúzok. Volt, hogy 5-7km.-t legyalogoltam - nem önszántamból, hanem kényszerből. Nincs jó fizikumom, 178 cm. vagyok 59kg.-al, de kicsit örültem neki, amikor ezeket megtettem.
2018. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
6-7 évig akrobatikus rock&rollt táncoltam, a csapatommal eljutottunk az országos szintre, de ott már annyira leterhelt az egész, meg olyan erős elköteleződés kellett oda, hogy egyszerűen képtelen voltam teljesíteni, és abbahagytam nemrég. Konkrétan már annyira hajtottak azon a szinten, hogy most ott tartok, hogy minden sporttól szó szerint irtózok, undor fog el, ha erősítő gyakorlatokat kell végeznem, meg úgy általában mozognom :(
2018. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Én már 5 éve versenyszerűen kézilabdázok (sérülés miatt abbahagytam egy évre de visszatértem), emellett pedig 4 éve lovagolok. Mindkettőt még sokáig szeretném csinálni.

14/L

2018. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagyok és 3,5 éve kezdtem el a súlyemelést. Kitartóan edzek azóta is és mostanra már odáig jutottam ebben a sportban hogy strongman versenyző lettem.
2018. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Sosem szerettem sportolni, de valójában csak nem találtam meg azt, ami érdekel. Aztán elkezdtem hobbiszinten bringázgatni a környéken, tavaly 45 km-t mentem, és el voltam ájulva magamtól :D Azóta teljesen beszippantott a dolog, igaz csak hobbiszinten űzöm, de egyre nagyobb szinteket és távokat teszek bele. Az eddigi rekordom 140 km, 1300 m szinttel. A célom ezek növelése. heti 1-2 alkalommal megyek nagyobb távokat, de most a 4 napos hétvégén 2 ilyet is megyek :)
2018. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!