Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás után mit egyek ami...

Futás után mit egyek ami egyben lefekvés előtti is?

Figyelt kérdés
Vacsoráztam 1 órája normálisan. És el hívtak futásra. Kb félórás futás. És utána mit kene ennem? Nem akarok megint vacsizni viszont azért valamit akarok enni a vercukrom miatt. Szerintetek banán és tej jo? És igen későn megyek futni szóval utána már lefekvés 1-2 oran belul

2018. ápr. 13. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi a gond a vércukroddal, ha nem vagy egészséges, az speciális téma... Az én vércukrom köszöni, megvan, ha eszem, ha nem. Én nem ennék, ha nem vagyok éhes, nem múlik rajta semmi, csak elszállok a kalóriákkal, ami nem jó.

Csináld, ami neked működik. Én nem vinném fel a cukromat cukrokkal, de teljesen OK, ha valakinek az kell.

2018. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most lehet én voltam a hülye sőt... de én úgy tudtam h edzés után le esik a vércukor valamennyire...
2018. ápr. 13. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Leesik, de ha egészséges vagy, akkor okoz gondot. Ha nem vagy inzulinrezisztens vagy cukorbeteg, ihatsz utána egy pohár gyümölcslét, tejet vagy korpakekszet, egy pirítóst. De ha nem vagy éhes, nem muszáj. Inkább igyál vizet.
2018. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!