Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meg szeretnék tanulni spárgázn...

Meg szeretnék tanulni spárgázni, ehhez milyen nyújtásokat végezzek és MENNYI IDEIG kell ezeket tartani? Mennyi idő múlva fog teljesen sikerülni, ha most kb 30 cm hiányzik hozzá?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ez nagyon durván kor és genetika függő. angol spárga vagy francia? nincs nagy titka egyébként. sok-sok gyakorlás. alapos bemelegítés, bemelegítő nyújtások (legyen negyed óra mondjuk) aztán spárga ismétlése, vagy 10-szer 1 percig, ha francia mindkét oldalra. elvileg a gravitációnak működni kell, tegyél valamit a lábad alá, hogy jobban csússzon.
2018. ápr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

18/L

Francia spárgára gondoltam. :)

2018. ápr. 24. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:

19 évesen tanultam meg én is, előtte lehetetlennek hittem, csak elhatározás kérdése. Hét hét után már két ágy között is ment a francia! :)

Csak mindennap csináld, napi 2-3x.

Esetleg egy-két nap kimaradhat, ha véletlenül túl nyújtottad magad és fájna másnap.

Lazítsd el magad, ne erőltesd semmiképp, napról napra jobb lesz majd meglátod.

Egy alkalom olyan 1 óra legyen.

Én saját magamnak találtam ki gyakorlatokat.

2018. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 hét után* bocsi véletlenül hetet írtam. utolsó vagyok 20L
2018. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 teljesen a nulláról kezdted vagy te alapból hajlékonyabb voltál?
2018. máj. 25. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen a nulláról kezdtem. :)
2019. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!