Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akrobatikus rock and roll (? )

Akrobatikus rock and roll (? )

Figyelt kérdés
Nos..15 eves vagyok, tancoltam versenyszinten 8 evet kb. 1,5 eve abba kellett hagynom a tancot bizonyos okok miatt es azota is hianyzik, folytatnam mert szeretem. Erdemes lenne-e folytatni, illetve melyik egyesuletnel?

#Akrobatikusrockandroll
2018. máj. 9. 20:39
 1/2 anonim válasza:
Szia! Sztem ha rendbe jott a sérülésed es nem modnta azt az orvos hogy nem folytathatom akkor sztem nyugodtan!! Hat en tudok jo oar egyesuketet ha erdekel akk irj es szivesen irok parat amirol tudom hogy jo!
2019. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Nem tudom hogy aktuális e még de ha az orvos azt mondja hogy folytathatod akkor nyugodtan vissza mehetsz csak itt a kerdes az hogy ugyan ugy verseny szinten szeretned e csinalni vagy nem

De sztem ahonnan eljottel oda nyugodtan vissza mehetsz mind 2 esetben csak beszéld meg az edzovel hogy a sérüléses utan hogy szeretned folytatni

2022. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!