Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Néhány jó ötlet?

Néhány jó ötlet?

Figyelt kérdés
Szóval,tudtok ajánlani néhány jó edzés gyakorlatot?Van egy nagyon-nagyon minimális pocakom,de szeretném ha teljesen lapos lenne.Tudtok ajánlani jó gyakorlatokat?Szeretnék jól kinézni nyárra.11 éves fiú,145 cm,34 kg (igen,tudom hogy nagyon-nagyon sovány vagyok..)Gondolom sok gúnyos hozzászólás is fog érkezni hogy 11 évesen minek akarok edzeni,főleg hogy ilyen sovány vagyok de én a pozitív hozzászólásokra lennék kíváncsi.Szóval,ötlet??
2018. máj. 15. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz zsírból, akkor kalóriadeficitben kell enned, ez nem a gyakorlatokon múlik.
2018. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon nagyon minimális pocakod van, akkor egyszerűen húzd be. 11 évesen még nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy bármiféle edzést, diétát végezz, főleg ha a súlyod sem indokolja, mert még fejlődésben vagy. Inkább focizz, bicajozz és ússz, vagy sportolj amit szeretsz.
2018. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!