Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azért is mennék a konditerembe...

Azért is mennék a konditerembe, hogy összehaverkodjak néhány emberrel akivel néha elmehetünk bulizni is. Buta ötlet?

Figyelt kérdés

Nincs egy azaz egy barátom se,itthon bámulom a gépet amit már roh##dtul unok,gondoltam összekötöm a kellemeset a hasznossal.

Beiratkozom egy terembe hogy izmosodjak és ott összehaverkodom pár emberrel,akikkel majd tudunk menni bulizni is néha.

Vagy ez teljesen világtalan ötlet,mert jobbára az emberek csak az edzésre figyelnek??



2016. máj. 31. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy homokosnak nézzenek ezt inkább ne erőltesd, meg ne zavarj mást edzés közbe. Nyilván ha valahova évek óta jársz, lesznek haverjaid. De ne ezért menj le
2016. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet választ adni. Ahogyan majd a helyzet hozza. (Minden esetre szerintem ne nyomulj nagyon, mert félre érthetik...:)
2016. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sosem gondoltam erre, de lett volna lehetőségem ilyenre, hogy összehaverkodjak pár emberrel, pedig csak 8 hónapja járok. Ez egy kisebb terem, sokszor látni ismerős arcokat. Nemrég oda jött hozzám egy forma, megjegyezte, hogy látszik, hogy fogytam és jól nézek ki, mondott magáról is 1-2 dolgot, aztán edzettünk tovább. Azelőtt egy 3-as társaság kezdett el velem beszélgetni az öltözőben, azelőtt egy 40 körüli faszi viccesen megjegyezte, hogy lassan utolérek itt mindenkit, olyan hátam van már, aztán váltottunk pár szót. Máskor egy fiatalabb, 18 körüli sráccal beszéltem 1-2 dolgot, szóval nem tudom, lehet, csak velem ilyenek az emberek, de nekem lett volna már lehetőségem erre, csak általában nekem az edzés egyfajta terápia, mert rengeteget stresszelek és elterelni megyek a gondolataimat és kikapcsolni, ezért nem nagyon szoktam jópofizni, de nyilván nem bunkózok senkivel.
2016. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!