Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mellből fogyás?

Mellből fogyás?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 75/E-s a mellem, és szeretném, ha kisebb lenne.Tudom, hogy edzeni kell rá, nincs helyi fogyás, ezzel nincsenek problémák, de ha mellre erősítek, akkor kisebb lesz?

És ugye nem fog lógni?Azt azért nem akarom, hogy 16 évesen nagyi melleim legyenek.



2018. máj. 29. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tömegelsz, semmi oka nincs rá, hogy fogyjon, szálkásításkor már sokkal jobb az esély, de lehetséges, hogy akkor sem lesz nagy változás, ez genetika.
2018. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keveset igen
2018. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ilyen nagyok, mi férfiak megveszünk értük! Ha pedig kisebb lesz, mindenképp lógósabb is lesz, hisz a bőr már megnyúlt ehhez a mérethez.
2018. máj. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél kisebbet?

A heteró pasik 99%-ának bejön a vékony lány nagyobb mellekkel.

2018. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Azért szeretnék kisebbeket, mert elég kényelmetlenek, 165 cm vagyok, szóval nagyjából csak ciciből áll a felsőtestem, ami elég hülyén néz ki, nehéz olyan ruhát találni, amiben nem tűnök egy zsáknak és végül: egy melltartó 15ezer forint körül van a méretemben.

2018. máj. 31. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy ebben a méretben nehezebb melltartót vásárolni, próbáld a neten és van néhány bolt, ha pesti vagy.
2018. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden normális férfinak ettől áll a farka

Amúgy vigyázz rájuk melltartóval

2018. jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!