Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » DEBRECENIEK! Hol lehet termész...

DEBRECENIEK! Hol lehet természetben futni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudnátok adni egy-két ötletet, hogy Debrecenben hol tudnék természetben (pl erdőben) futni? Remélhetőleg ahol biztonságos és nem bujkál minden 10. bokor mögött egy perverz. Nem szeretek az utcán emberek között futkorászni, ezért preferálom inkább az erdőt, parkot. Viszont a neten sehol sem találtam útvonalakat. Gondolok ezalatt rendes kivilágított terepre, ahol nem aszfalt van.

2018. máj. 30. 17:39
 1/8 anonim válasza:
Nagyerdő?
2018. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sajnos jártas Debrecenben. És ahogy elnéztem elég nagy az a 'nagy'erdő :'DDD

ezért is kértem segítséget hogy melyik részén ajánlottam kocogni

2018. máj. 30. 18:05
 3/8 A kérdező kommentje:
*ajánlottabb
2018. máj. 30. 18:06
 4/8 anonim válasza:
Van külön ott futó rész kialakítva, egy hosszú gumis járda, meg látod.
2018. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A doberdó környékén ha bemegyek a nagyerdőbe ott lesz olyan?
2018. máj. 30. 18:22
 6/8 anonim válasza:
Doberdóhoz a DEAC sportpálya van közel, ahol szintén van kialakítotott futópálya a focipálya körül.
2018. máj. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A nagyerdőn, a stadion körül végigmegy egy piros gumis járda futóknak!
2018. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szóval: a Doberdónál ott van közel a DEAC pálya. Este tízig nyugodtan és békésen használhatod a futópályát, teljesen biztonságos!

A Nagyerdei Stadion körül a fák közt (lombmagasságban) van egy rekortán pálya: ott is ingyen futkározhatsz - sokad-magaddal!

2018. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!