Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki futna (inkább kocogna) velem?

Ki futna (inkább kocogna) velem?

Figyelt kérdés
Szegeden a Csongrádi sugárút-nál a töltésen szeretnék futni (más helyszín is jó),de mivel rég nem mozogtam,és a súlyom is sok, előlről kell kezdenem tanulni futni, úgyhogy inkább kocogás lenne, sűrű megállással. Ehhez szeretnék hasonló partnert keresni,aki most szeretné elkezdeni és akivel együtt bénázhatnánk és beletanulnánk! Mindegy,hogy fiú vagy-e vagy lány és az is, hogy hány éves!Én 156 centi, 85 kiló és 42 éves 3 gyermekes anyuka vagyok. :)

2018. jún. 8. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez aranyos! Kár hogy az ország másik végén vagyok, de én is hasonló társat keresek. ha esetleg még nem tetted volna, érdemes lenne facebook csoportokban keresni..ott több eséllyel találsz.
2018. jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! ☺️ 😘
2018. jún. 9. 01:09
 3/6 anonim ***** válasza:

szió, tudok ajánlani Neked szegedi futócsoportot, érdemes lenne szerintem oda is kiírnod :)

Ha érdekel, privátban belinkelem :)

2018. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy, de nekem olyan kellene, aki most kezdi. Egy csoportbelivel én még nem tudnék tempót tartani. :/
2018. jún. 11. 03:09
 5/6 anonim ***** válasza:
De kár hogy nem félegyházi vagy 😥
2018. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még mindig aktuális!
2019. nov. 20. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!