Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme 26 évesen,6 év...

Van értelme 26 évesen,6 év kihagyás után újrakezdeni egy sportot?

Figyelt kérdés
Gimi végéig sportoltam, heti kétszer-háromszor, de egyetemre kerülve megváltoztak a dolgok. Szétszéledt a csapat is, egyetemen már nem volt ugyanolyan. Most az akkori állapotomhoz képest pocsék kondim van (bár alkatomból adódóan még mindig elég sportosnak nézek ki), s nem tudom, nem lenne-e túl megterhelő az ízületeimnek az újrakezdés. De valamit kéne csinálnom, mert az elmúlt években 0, tehát szó szerint 0 mozgás volt, javarészt csak gép előtt ültem.
2018. jún. 19. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha korábban rendszeresen csináltál egy sportágat, hamar bele fogsz jönni újra. Nyilván először újra meg kell szoknod a terhelést, és fokozatosan kell növelni az edzések intenzitását. Ha szeretted azt a sportágat, miért ne folytatnád. De választhatsz mást is, ha kipróbálnál más sportágat. A lényeg, hogy mozogj, változtass az életmódodon.
2018. jún. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!