Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot kellene felvenn...

Milyen sportot kellene felvennem az egyetemen?

Figyelt kérdés

Az egyetem ahova jelentkeztem ott van kötelező sport.

Nos én egy kövér, ritka kétbalkezes béna ember vagyok, akinek a kitartása a tüdőkapacitása és az izomereje is nevetséges, a szemkéz koordinációm és a labdaérzékem borzalmas, ha dobnak nekem egy labdát azt jó esetben 60%-os eséllyel sikerül is elkapnom, az egyensúlyérzékem egy kész vicc, úszni is csak annyira tudok hogy pár percig fent tudok maradni anélkül hogy megfulladjak, fekvőtámaszból is ha a legjobb formámban vagyok akkor talán tízet megtudok csinálni, és még tériszonyos is vagyok. Tehát én vagyok az abszolút antisportoló mintapéldája. :( Milyen sportok vannak amikben még a full két balkezeslábas emberek is érvényesülni tudnak valamennyire? Csapatsportot nem akarok, nem akarnék én lenni a pancser akit utoljára választanak csapatba és akkor is csak lehúzom az összteljesítményt...



2018. júl. 6. 16:49
 1/5 anonim válasza:

Mikből lehet választani? Minden egyetemen más sportok vannak.


Ha van, járj kondizni.

2018. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem találtam pontos listát, azt tudom hogy nagy a választék. Van az egyetemnek konditerme, de hogy a kondizás az elfogadott e azt nem tudom.
2018. júl. 6. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Van ping pong is sok egyetemen. Nálunk inkább labdajátékok vannak, de egyik sem olyan megterhelő szerintem. Van, hogy úgy hirdetik hogy "kezilabda edzes", az azoknak van akiknek van kezis előéletük, es van külön "kézilabda óra", amit bárki felvehet akinek kedve van hozzá. Akik az edzesre járnak,azok meccsekre is járnak egyetemek között:)
2018. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sm's girl válasza:

Én a helyedben lehet hogy meg próbálkoznék az úszással, ha el kell járnod akkor fogsz fejlődni, és az kíméli az ízületeidet is plusz rengeteg jó hatása van.

Ping-pong, tollaslabda is jó lehet esetleg tenisz.

2018. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úszást nem erőltetném mert a tehetségem az csak a kisebb probléma vele, a testalkatom már annál komolyabb :D

Ping-pong, tenisz azt hiszem van, tollas az viszont úgy tudom hogy nincs, ami nagy kár mert azt pont szerettem és nem is voltam teljesen reménytelen benne :D

2018. júl. 10. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!