Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szükségem van porra a fogyáshoz?

Szükségem van porra a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Pár hónapja életmódot váltottam már, le is ment 10 kiló, viszont gondolkoztam azon hogy megfeleő fehérje tartalmú ételek mellett (tojás,hal,csirkemell satöbbi) szükség van fehérje porra?! Abban biztos vagyok hogy tömegeléshez vagy gyúráshoz fontos dolog, de fogyáshoz is szükség van nagy mennyiségű fehérjére?

2018. júl. 19. 19:26
 1/3 anonim válasza:
Nem. Fogyás = "elégetett" kalóriák > bevitt étel kalóriatartalma. Ennyi.
2018. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17F
2018. júl. 19. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Tömegeléshez sem kell por, természetesen... Fehérje kell, teljesen megfelel ételből is.

Semmi értelme fölöslegesen sok fehérjét bevinned (bár lehet, hogy jobban laktat, de megterhelő, bizonyos ponton túl ne menjen).

Az ember fehérjeigénye viszonylag kevés (a kalóriakerethez képest, még nem nagyon aktívan és fogyáskor is). Tömegeléskor, nagyobb aktivitáskor, fogyáskor kicsit érdemes többet, mint alapból s persze izmosabb embernek is több kell.

2018. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!